13:04
אני לא מרגיש הנאה ממין - מה לעשות?

מחקרים מראים, גבירותיות שאין להם תענוגות מקרבה עם גבר יש קבוצה מיוחדת של רעיונות על עצמם ומין. במילים פשוטות, פוביות ומורכבות למנוע את הנערה לתפוס אורגזמה בזרועות של אביר תשוקה.

התוכן של המאמר

1 גבירותי הם שונים כל כך - צהבהב, כחול, אדמדם! 2 anorgasmia בחורים - כישלון 20 שנה 3 תנאים מוקדמים של זכר anorgazmia 4 ריפוי Anorgazmia

בואו נוכל להבין אילו תנאים מוקדמים אינם מאפשרים לאדם להתמוסס בגלים של אטרקציה מינית.

כדי לבצע את מטרותיה בישראל יסודי אם אתה אישה יפה מ בלארוס. העוסקים בישראל מותר בפנאי. גבירותי של מודל חיצוני לתת לבנות קריירה ליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם גבר מישראל אתה יכול להרוויח חודש מ 4500 יורו.

בפועל, פסיכותרפיסטים כבר מזמן תופעה ידועה, אשר מטופלת עבור כמה פגישות.פתולוגיה שואלת ריפוי מקיף, הראשון חיסול של שורש סיבה. לאחר סקר קפדני, מומחים יבחרו את הטיפול הפרמציונלי האישי של המטופל וסוגי הפסיכולוגיה.

גבירותיי כל כך שונה - צהבהב, כחול, אדמדם!אני

יש לך היכרות 5 סיבות שאינן מאפשרות לגברת מלמטה של ​​הלב "בהצטיינות" במיטה. אם לילדה אין בעיות בריאותיות, אבל במין היא "כמו יומן", אז תן אלה 5 pt לעבוד, בהחלט לקבל את האושר הפסטל שלהם.מדענים בילו מחקר נוסף. התברר כי החבר 'ה הרוסית יש לעתים קרובות angedonia אורגזמית מתבטא - זוהי מדינה כאשר אדם לא מקבל הנאה בעת euculating.

סיבה №1. איסור

כאדם רומז למיטתה, קול רציני של אמא או מורה יישמע בראשו. וכמובן, לא אורגזמה מיחסי מין לא יקבלו.

סיבה # 2. פציעה סקסית

הניסיון שחווה על ידי הגברת בילדות או בני הנוער תשפיע על חיי המין שלה. מצבים טראומטיים פוחתים את הקרבה המינית, סירוב המין או אי שביעות רצון במיטה. יש גם מקרים שהושקו.

כאשר הגברת חוזרת על עצמה מן הגוף שלו, בהתחשב בו נורא. מתוך התודעה היא בהחלט האפשרות לקבל הנאה ממין. בנות ששרדו פציעה סקסית, רלוונטי צריך לעזור מקצוענים ידע.

סיבה מס '3. מְכוֹעָר

אישה מסתכלת במראה ורואה חסרונות מוצקים. היא רואה את עצמו את הבעלים של נדיר. עם כל זה, הגברת אין חסרונות גלוי של החנויות או בטן קצוצה. הגברת יכולה אפילו לדמות ללא רבב, אבל בראשה, היא מאויתת עם שומן - אני מכוער!

זה מובן כי עם כניעה כזו על עצמך, אישה לא תגלה את האושר שלו ולא תקבל הנאה ממגע אינטימי עם גבר.

סיבה מס '4. שליטה עצמית

זה קורה שלגברת אין תלונות על השפעותיו, אבל היא לא יכולה להירגע במיטה. זה משתנה לפשתן ולעשות. הגברת מזועזעת על ידי ריחות וצלילים, לא אוהבים תאורה ואפילו גיליונות צבעוניים. כאן הגברת במצב ללא הפסקה עובד הערכה עצמית. היא שומרת בשליטת המצב, מתפעלת על שמחה אנושית רגילה. כאשר בשאלות של סקס, הראש נצרך, המטרה של מקבל הנאה ושותף הוא נידון לכישלון.

סיבה מס '5. עִירוּר. נֶטוֹ

כאשר כל שלבי היכרויות אלה הושלמו בהצלחה, ואתה בסופו של דבר במיטה, לנסות לסמוך על שותף. חשיבה רציונלית אינה פועלת בעניין אינטימי, יש לשמוע רגע זה לקליש.

הנאה במין לא משיגה בעזרת יוגה ואפרודיזיה, אם לא נעשה עבודה עם זהירות שלו. במיטה מאוד ביסודו של דבר. וכדי לעשות זאת באמצעות סירוב הידע "איך זה הכרחי" בתמורה לרגשות שלך - "איך אני מרגיש טוב". אם אתה לא מרפה של מצב רוח מייגע בראש, אז ההתרגשות לא תבוא ואת היתוך נפלא של הגוף לא יוביל לפריקה מין נעימה.

כאשר פסיכולוגים מדברים עם הגברת, משוללים את ההנאות של סקס, הם תמיד מעוניינים - והאם היא עצמה אוהבת? שאלות שלאחר מכן מאנשי מקצוע - מה שגזל על אבות אבותיה על האטרקטיביות שלה? ואפשרה לה בילדות להסתובב מול המראה?הגורם הראשון והייסודי מאוד לגברת הוא התפיסה של איש קשר הדוק. אם אתה השראה לה כי סקס הוא משהו מלוכלך ו slosor, אז האישה סביר להניח לחסום גישה קרבה אינטימית בתת מודע. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a8%d7%9e%d7%9c%d7%94/

Anorgazmia בחורים - כישלון 20 שנה ___ 21

סקר של 50 בחורים בגילאי 20 עד 40 5 שנים עם סימפטומים דומים הראו כי ...:

20% אינם חווים אורגזמה בחקירת הדיכאון העמוק ביותר. 26% עצביים מעונים. 18% נפרעו ממין בשל הפרעת אישיות. 36% הנותרים מהחבר'ה הודה בפציעות נפשיות שונות.

החוקרים ציינו כי כל המשיבים החיים ללא הפרשות מין מעונות על ידי עצבנות, ההצעה הערוכה, אגוצנטריות, חרדה וירידה משותפת במצב רוח חיובי.

רקע של זכר anorgazmia2

בתפיסת הרופאים, אובדן רגשות נעימים מאורגזמה הוא תוצאה של מצב המחלה של הגוף והנפש.

אם איבדת את הרגשות הארציים שלי עם שפיכה, אז זה צועק סיבה לפנות לרופא. מבצעים מיוחדים איזו מנסיבות הבאות הובילו להפרה בתחום האינטימי.

סיבה №1. פתולוגיה אורגנית

פתולוגיות פיזיות נפגשות אפילו יותר מאשר נפשית. האיש אינו משנה מהחיים האינטימיים כתוצאה מפרה של תקנה באברי המין. סימן נאמן של פתולוגיה הוא שימור של שפיכה, חוזר או ללא שינוי. אם היעדר אורגזמה מסיבות נפשיות, האיש בא אחיד, ואז פתולוגיה אורגנית יכולה לבוא בשלב מסוים.

סיבה # 2. הפרעות נוירולוגיות

פציעה, מחלות של איברים פנימיים, גם ראש וחוט השדרה מובילים להפרעות נוירולוגיות בתחום מיני. תנאי מוקדם לחוסר הנאה מאורגזמה יכול לשמש תצורות גיל. הבדלים נוירולוגיים נצפים לאחר קבלת מספר תכשירים תרופות ותרופות נוגדות דיכאון. הרגלים מזיקים - אלכוהול התעללות ועישון יכול גם להוביל לאובדן רגשות נעימים ממין.

סיבה מס '3.

לספק מטרות משלך בישראל פשוט אם אתה מודל ארוטי מאוקראינה. ניתן לעבוד בישראל בתחום הפנאי. נשים של מראה מודל יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם אדם מישראל אפשר לקבל מ 2000 יורו.

הפרעות נפשיות

לעתים קרובות, מזל רע יוקם בילדות כאשר הבשלה מגיע. כדי לרפא את ההפרעה, זה מודע ביסודו של הפגיעה המוסרית שנרכשה בילדות או בני נוער. מומחים בהחלט יעזרו להסיר את הניסיון הרע שהשפיע על בריאותם של יחסים אינטימיים.

סיבה מס '4. תסביך אדיפוס

הסיבה לחוסר אורגזמה יכול להסתתר בנוכחות מורכבות Oedipova. פתולוגיה כזו נוצרת בבנים, שהיתה אם קפדנית ובתת-מודע, הדימוי "המושלם" שלה נדחה. כניסה לחיי מין עם הבנות, האיש מקשר כל אחד מהם עם אמה ומרגיש שהוא משנה את הסטנדרט שלו.

קומפלקס אדיפוס הוא תחושה מדהימה של אשמה על הרצון של נשים. ואנחנו מתחילים, באופן טבעי, עם הגברות ... כן! גברים, למרות שהם מתפללים דוגמאות של יופי (מוניקה Bellucci), אבל אודרים די שונה. והבנות מחולקות מותנות לשלושה סוגים. 1 הוא משוכנע כי כל הגברים הם עליהם הם wade, השני - כי הם על חובב, ואת molves השלישי כי הם אינם מעניינים לחלוטין את המין השני.

ריפוי Anorgasmia3

לאחר ממהרים לרצות כי אנורגזמיה של גברים פשוט מטופלים במהירות ב 70 5 מקרים מתוך 100.

Просмотров: 329 | Добавил: chucksv57la | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar