14:14
פרטים של מושב תמונה פרנק עם מודלים אוקראינית בדובאי

למרות שאיחוד האמירויות הערביות שייכות לאחד המדינות המוסלמיות המחמירות ביותר בכפוף לשריעה, דובאי כבר זמן רב יעד פופולרי להרוס את היעד והאינגרמפ. בנות יפות ממלאים דפים אישיים של רשתות חברתיות חלקות selfie עירום ובביקיני ממלונות שיק ועל רקע חופי איי מלאכותיים.

מודלים מסדרים מפגש צילום במדבר, לבושים בבגדים מוסלמים, מציבים לגמרי עירום, ולא מפתיע אף אחד. ולמרות כי המשטרה של איחוד האמירויות הערביות עוקבות את ציות החוקים, אפילו פחד מעצר אינו מפסיק את ההסלמה מהפיתוי להשתתף בירי פיקנטי. אף אחד מהבנות הזהיר כי השתתפות בפגישה של פרנק, עם אינדיקציה של גיאולוקציה, מאיימת על תביעות שיפוטיות ועל גירוש מהארץ.

אבל מושב התצלום האחרון הפך לשערורייה בינלאומית. רשויות דובאי עצרו לפחות 12 אוקראינים שהציבו את הצלם הרוסי לאור היום. הם מואשמים בביצוח ציבורי ובמתרגלים. בעבר, תמונות ווידאו בנות עירום מפוזרים ברחבי רשתות חברתיות וגרמו גל של הלם באיחוד האמירויות, שם הקוד המשפטי מבוסס על שריעה.

מה ידוע על המשתתפים של צילום עירום צילום

שלטונות דובאי לא חשפו את שמותיו של המעצר, אך אחד הדגמים זוהה על ידי הקעקוע על התחת. היא היתה יאנה טורבווק, אזרח בן 27 של אוקראינה. מאוחר יותר, השמות ומשתתפים אחרים נודע.

דגם 23 שנים אירינה Sotulenko עשה הצהרה כי היא נאלצת להשתתף צילום צילום, לא השמטת מראש כי לירי יצטרך להיות עירום לחלוטין. המודל האוקראיני בן 23 של Marianna Fedchuk בתחילה סירב להאשמות של שונאים כי היא גם לקחה חלק בתצלום בעירום. אבל אחרי שהניחה את חברתו של מרינה טטרינה בן 21.

קתרין Kashchenko - משתתף נוסף התחזות עירום עבור תמונות קנדיות, עובד איפור איפור. זה עדיין לא מובן כי הוא נאלץ reflash לתוך המודל עבור תמונות מעורפלות כאלה, אשר נעשו במדינה עם איסורים קפדניים כדי debauchery.

מי מארגנים

למעשה, תמונות לא ניתן לייחס פורנוגרפיה, זה רק אור ארוטיקה. בנות נלכדות על ידי עירום מאחור, לא בתנוחות פרנק, נורה התרחש בחדר מבודד ועל מרפסת של גורד שחקים. זה יהיה ידוע על האירוע הזה רק חובבי קטן של פוליסטנד Instagram. אבל מישהו לקח את הווידאו של נערות עירומות שפרסמו על המרפסת, והניחה בטוויטר. מאז הירי התרחש במצב האסלאמי, התקשר במהירות לשערורייה, שהפך להיות בינלאומי תודה על השתתפות של בנות מאוקראינה.

כמה גרסאות הועלו קדימה, מי הוא מארגן של צילום צילום שערורייתי. בתחילה, איש העסקים הרוסי Alexey Engys הואשם, כי הוא הניח רולר עם מודלים עירומים לרשת. אבל, כפי שהתברר, איש עסקים חי במלון שכנה עם גורד שחקים והוציא את מה שקורה מהצד, והיחסים לארגון אין. https://empress-escort.com/

אבל עדיין איש עסקים נעצר על הפרת הנורמות של המוסר. ירי כזה לא יכול להתפשט בגישה משותפת, בעוד במדינות ערב.

מאוחר יותר, האוקראינית ויטלי Grechin נעצר, מפורסם במעגלים של esquiters ואוהבי בידור פורנו. הוא ארגן אורגיה לצירים של ראדה אוקראינית עם איסלס, מימן את מערכת הבחירות של ברק אובמה, הבחין בשערוריות רמות שונות והתפרסמו ליצירת הרמון שלו מ Esquiten. אלה שמועותיהם שהביא לדובאי לשבור, שם נלכדו רגעים בהירים של מנוחה.

Просмотров: 2493 | Добавил: chucksv57la | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar