14:15
היתרון העיקרי של לקוחות בסלונים, איך אנחנו רגילים לדבר, עיסוי ארוטי

על פי הסטטיסטיקה, כ -80% מהחבר'ה שהגיעו לרוב משמשים את השירותים של עיסוי ארוטי. יש לומר כי בסיס הלקוחות הוא מאוד עשיר, ולבסוף אומר, המעסה לא תהיה בעיה של אורחים.

רק 15-20% מהין המינים המיניים החזקים לאור החוויות המיניות הנדוכסות שלהם, השקפות שמרניות או, כפי שכולם אומרים, החינוך הדתי נחשב לבסוף לעיסוי ארוטי בחלקם מגונה ולא מקובל בחייהם. אבל עם הזמן, בחורים כאלה הופכים פחות.

מה גברים הולכים על עיסוי ארוטי

בניגוד לדעה הממושכת, שבסלונים, כמו אנשים רבים חושבים, העיסוי הארוטי עובר רק אנשים מושעים במין וסוטים, קהל מוטיבציה של שירות זה הוא הרבה יותר רחב יותר. אולי לפני 20 שנה, המצב היה שונה במקצת, אבל כרגע השתנתה הקריסה והיא רק התהוותו על עצמי פונקציה אחרת, אבל אומר גברים שונים לחלוטין כמו לקוחות. בנות לא שווה, בסופו של דבר, לדאוג כי הם גם צריכים לעבוד עם שוליים ולא מספיקים. אנו נראה מי אתה יכול להיפגש לעתים קרובות על מושב של ארומגר.

לקוחות VIP ב Eromassage פילים

בוגוטה אנשים, בעלי חברות, אנשי עסקים, גורמים רשמיים. זה האליטה של ​​החברה. הם סוף סוף לעבוד הרבה, ולכן הוא מוערך מאוד על ידי מנוחה באיכות גבוהה ולא הרפיה רעה. Eromassage עבור הממצא האמיתי שלהם כי הם יכולים לקבל מהר רוצה. ואולי אפילו לא צריך לדבר על מה הלקוחות האלה יכולים להיות, באופן כללי, להיפגש, כפי שכולם אומרים, סלוני עילית עם, כמו אנשים רבים חושבים את השיעורים הגבוהים ביותר. מעסים כפי שהוא צריך להיות בכיוון ספציפי למוסדות כאלה, אם הם באמת רוצים הרבה, באופן כללי, להרוויח. אבל כדאי לשקול כי הדרישות עבור מאסטרים יש די הגבוה ביותר, ובתחרותית מאוד, כפי שכולם יודעים, הוא גדול.

קטגוריית הלקוח הטובה ביותר עבור מעסים

אנחנו מדברים על מבצעים ממבצעים ומהנדסים. אנשים עם מחסן טכני של המוח הם למעשה לחלוטין לחלוטין נטולי האטרקטיביות ומין. האנשים האלה הם פשוט, לשים את זה בעדינות, לאהוב ללכת סלוני עיסוי ארוטי, נהנה מהחלק של הנשים והרפיה באיכות גבוהה של האורגניזם כולו. זה שווה את זה לשים את זה בעדינות, לציין כי זה, כפי שכולם יודעים, E noncainting ביותר, כמו המוסד, קטגוריה אסיר תודה של הלקוחות. בסופו של דבר, זה לא סוד כי הם מתנהגים בשקט בנימוס, כנים עצות ענק לא סוף סוף עושה בעיות במהלך הפגישה. בהתאם לרמת הרווחים, גברים כאלה הולכים סלונים יקרים או ממוסדות המעמד הבינוני.

איש המשפחה העיקרי גם הליכה בסלוני עיסוי ארוטי

גברים שיש להם נשים ותינוקות לעתים קרובות זקוקים למגוון ולפריקה חושנית. נורמות מוסריות וחינוך לא נותנים להם את הזכות לבגידה, ולכן הם בוחרים עיסוי במילוי, כפי שכולם אומרים, נשים צעירות יפות. כך רובנו רגילים לומר, הקטגוריה הרחבה ביותר של לקוחות, עם כל זה באמצע האורחים יש נציגים, כפי שרובנו רגילים לומר, את המין החזק של כמעט כל המקצועות, כמו כולם אומר, ברמות שונות של עושר.

ריק של סלוני ארומגר

ספקטרום גיל הוא גם רחב מאוד. זה יכול להיות כמו איך אנשים משמשים להביע, צעירים שמנסים לשחרר היטב, לקבל את הידע האחרון, כדי להתגבר על האילוצים לפני איך אנחנו מביעים, בנות יפות לרכוש את היכולת לתקשר עם הנשים, כך לגמרי לעצמם גברים בוגרים שהם אמיתיים מה הם רוצים. אבל, כפי שכולם יודעים, הקטגוריה העיקרית של האורחים היא נציגים של פולו חזק בערך 30 עד 50 שנים. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a6%d7%a4%d7%95%d7%9f/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a4%d7%94/

באופן טבעי, באמצע לקוחות של סלוני עיסוי ארוטי ישנם AI של גברים עם אופנות, אבל זה מהיר יותר מאשר חריגה מאשר הכלל.

Просмотров: 3587 | Добавил: chucksv57la | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar