13:04
שיחה מלוכלכת: למעלה - שמונה מועצות, איך להוביל, איך אנחנו מביעים, דיונים מלוכלכים

כמעט כולם גם חווים אי נוחות ממחשבות על "מלוכלך" בדיקות. אבל בזכות איך אנשים רגילים להביע, המדענים האלימים ממכון Albright בחורים יש הצדקה: הגברות הן אפילו יותר קל, זה הפך להיות הקול מרגש. תארו לעצמכם עובדה אחת, אבל גבר סיכונים לאבד משקפיים אטרקטיביים מאשר, בסופו של דבר, לנסות להישמע יותר מינית.

התוכן של המאמר

1 שמונה טיפים לשיחות "מלוכלכות"

זה נראה גם מסקנה נוספת: בזוגות לסבית שרשראות חמות.

אבל אפילו כשרונות טבעיים (למשל, קול צרוד מעט) לא אומר כי שיחות כאלה פשוט. אתה יכול לדעת איך לקרוא, אבל לא יודע מה. ראוי לציין כי אז אתה יכול ללכת בכל רחבי. לא לספור איך אנחנו רגילים לקרוא, רוב אנשים מרגישים מביכים ולא טבעיים, מנסה לשחק את המשחק הזה.

אבל במקום ללמוד אמנות אוראלית דומה, התוצאה, זה יהיה, יהיה ינשופים. לכן, כדאי להכיר כמה עצות ב, כיצד להראות כראוי שלך שותף מילים מלוכלכות.

8 טיפים לשיחות "מלוכלכות" 8

והתחילה אתה צריך למצוא אותן מילים.

רוב הזוגות נראה שיש שפה ייחודית משלהם סימון לפעולות אינטימיות (יחסי מין או, כמו מין אקספרס, אוראלי) ועל חלקים גוּף.

בישראל אין אזור דעות קדומות כאשר אנו מדברים על פעילויות בשירות ליווי. לאנשים המקומיים יש את הסטנדרטים המוסריים הגבוהים ביותר. בהחלט כולם מבינים כי ליסר לא יותר מלווה את השותף באירוע, תומך בראיון מודל ליווי של מחלקת VIP יהיה סימן של המצב.

נראה שזה לא היה מפתיע, אבל זה שווה ללמוד אפשרויות מועדפות יותר כי יפעלו על שותף כעל טריגר. אחת הדרכים לעשות זאת מראש - התכתבות בשליחים. אתה יכול, כפי שכולם מובנים, ישירות לשאול מה רוצה להיות שותף וכמה ישירות, וכדי לשים את זה בעדינות, להבין כמה באים לידי ביטוי, את המילים והביטויים להחיל.

קול קורא נכון עירור משלו.

"אני כבר כל הזרימה", "אני הולכת אליך, אני לא יכולה לסבול" ואחרים ביטויים דומים לעזור לשותף להרגיש בטוח ונראה להיות מרופד. כגון בקשות שהוקמו, שחררו ולהכין את שני המשתתפים מערכת יחסים, אספקת הנאה ארוטית ומרגש לא רק פנטזיה.

מסייע, כמו שאתנו הרבה מהם התרגלו לקרוא, משחק.

הגדרות "מלוכלכות" דיונים וגסות קשורות לעתים קרובות מהי הזכות, איך אנחנו תמיד יכולים לדבר גס והתקפה. אבל זה לא צריך להיות כל כך. במכרז ולכן רך יכול להיות אותו השפעה מרגשת. אתה יכול לנסות לנסות לחבר ביטויים רכים יותר עם פרנק לא אוקטור וולגרי, מצא את המתכון שלך.

תהיה עצמך.

לפעמים אנשים מנסים להתנהג במיטה מפורסם שחקנים פורנו - לשמור על גניחה ופשוט בשימוש שמעו ב פורנו. למרות ש בדרך כלל אנשים עצמם לא במיטה, בסופו של דבר, להוביל. כמו שותף אחד הוא יוצא דופן, לא תואם את הדמות, השני בהחלט מרגיש שקר. ולא סביר משחק דומה יעזור לך מצב רוח. אפילו במקרה שבו בהתחלה השותף הוא מאוד נבוך והוא מוכן להיכשל ליפול תחת כדור הארץ בזכר של המילה "חבר" או "מציצה". ובכן, שום דבר, סוף סוף מגיע עם ניסיון! הבסיסי ביותר - תרגול ונכונות להמשיך. החיים הסקסיים צריכים לפתח. הזדמנויות אינטימיות צריך לשאוב. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%aa%d7%9c-%d7%90%d7%91%d7%99%d7%91/

קיצור עבור אמיתי מאסטרס.

לא, בסופו של דבר, זה שווה ומנסה להמציא הצעות מדהימות ומורכבות. זה רצוי להסיח את הדעת מן השותף מאוד, כמו שאנחנו הרבה מאיתנו התרגלו לקריאה, תהליך נעים. מפורשת "כן!- ומילים אחרות כמו "מהר", "יותר" ו "חזק" יכול להיות אפילו יותר השפעה משמעותית שנותרה עם גניחות. מילים כאלה לשמש את החופים של הנתיב הנכון עבור שותף.

לא, לשים את זה בעדינות, כדאי לדון בגודל.

כמעט כל הנשים משוכנעות שהחבר'ה אוהבים מחמאות הגודל שלהם נראה חבר, אבל סוף סוף לא. לעתים קרובות אדם אחרי הערות דומות, באופן כללי, אבודים. עדיף להתמקד באיכות ובחוזק של הזקפה.

יש צורך יותר ארוטי מחמאות.

אין זה סביר שמישהו לא יאהב לשמוע מחמאות - משלו גוף או תחתונים תחרה חדשה. לא מבולבל לכאורה, טוב יותר לספר שוב שותף, מה שהופך אותו במיוחד מאוד. סביר להניח, התגובה היא לא, באופן כללי, יעשה את עצמו לַחֲכוֹת.

לקרוא על מה יהיה לַעֲשׂוֹת.

ושוב היתרון של הגברות שהם אפילו יותר קל כדי להראות מה הם רוצים. בקשות כאלה, בסופו של דבר, שווה לשנן ו תן עוד. נתפס בעובדה שהמוצע יתקבל, לחזק ולהכריע בשיחה ולפעולות "מלוכלכים". והתוצאה תהיה סוף סוף מרוצה מהכול.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. נראה שזה לא היה מפתיע, אבל אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. ראוי לציין כי לעזור לזוגות, בסופו של דבר, לפתור קשיים בחיי המין.

דיונים מלוכלכים מרגשים באותה מידה גם בנים ובגברות. כל כך טוב יותר, לשים את זה בעדינות, לבחור משהו שלך, יותר טבעי ו רגיל.

לישראל אין מקומות לדעות קדומות כאשר אנו מדברים על עבודה בשירות ליווי. גברים מקומיים יש סטנדרטים רוחניים גבוהים. בהחלט כולם מודעים, למעשה כי Esquiten הוא לא יותר מאשר ללוות את הלקוח באירוע, שומר על הראיון ואת ליווי ילדה בכיתה VIP יהיה סימן של מעמד ציבורי.

משמעותו של צרידות מינית נראית יתר. טוב מאוד להדגיש את מה לפחות הקול והאופן יכול לבוא למיטה, ולא שני השותפים מרגישים בטוח. באמת, עדיף לזכור אילו מצבים מרגישים נוחים וקלות נסו להשתמש בהם, אפילו ממה שזה תשוקה לסטוד. אפילו אתה אפילו אפילו לך, שניהם כמו צנועים קניכיים - להיפטר מאילוצים! במיטה, הוא בהחלט לא מקום. באופן טבעי, כביכול כדי ללמוד איך אנשים רגילים להביע, דיונים מלוכלכים יהיה צורך זמן. אבל, לבסוף, יהיה תשוקה וקורא, התוצאה לא תהיה כך לדבר עם לחכות!

Просмотров: 225 | Добавил: chucksv57la | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar