13:04
Taboise של גבירותיי: זה עשוי, זה הפך, להכות את הרצון של סקס?

גברים כל הזמן המעוניינים בגברתם היה מרוצה מאה אחוז. כל זמן רב יודע עם כל זה הם סקרנים כי זה גם הכרחי לעשות את זה. זה יהיה רע אם לא צוין כי בואו נלך איך ההפך, ו גלה מה אתה לא יכול לעשות סוף סוף, אם אתה רוצה לקבל את היופי הזה (או כמה עוד) שוב. תן את המבט הראשון של אלה taboo לחפש אותך זורמים, זה רק רק בגלל שזה נראה. גבירותיי, באופן כללי, שים לב כמעט, ואפילו ב מיטות הקשב שלהם היא לא, לשים את זה קצת, מכבה.

התוכן של המאמר

1 לילה נשימה 2 הלבשה תחתונה מלוכלכת למיטה 3 היגיינה לא טובה 4 חוסר סבון בידיים כיצד להתבטא על ידי חדר האמבטיה 5 ציסיה של איברי המין או התחת

אמנות הפיתוי - תהליך חריף וקשה מאוד.

סובייטי שאינם פנסים ופגמים מידע נזרע למראה לא מדויק כי ליווי - זה עכשיו משהו, תחת זה, זה מה שזה לא שותק לי. רק כמה אנשים יש מידע כי שירותי ליווי בישראל אין לגמרי יחד עם זנות.

זה לא סוד לכל מי שאומר כדי לדבר יכול לקלקל זיכרון כללי של לך. ללא ספק, ראוי להזכיר שכל אדם עשה אי פעם אחד עבור כמה חריצים כי יהיה רשום למטה עכשיו כאשר אתה עד גוסס מפוחדת, ובכם התקדמותו של פרנויה, אנחנו ממהרים לדמיין את אלה טעויות, כך שאתה מכיר את האויב שלך בפנים, ומכאן נמנע מהם.

לילה נשימה

נראה שהוא מוזנח היו לבושים, נראה שזה לא נראה, הריח הרע של הפה מסוגל בכלל הוא חצה את זה. יתר על כן, כיצד להתבטא, אווירה אינטימית כזו. כי במיטה שותפים נשימה מהירה, הם מרגישים את זה נשימה לעצמם. שובב סקס שום או קשתות - לא המחשבה הטובה ביותר. ללא ספק, ראוי להזכיר את מה שקרה, עדיין לשכוח לרענן את הנשימה, כמו בראשות, מנטה לועס גומי.

תחתונים מלוכלכים עבור המיטה

ביסודו של דבר כישלון גדול. נשים להרגיש גועל כשהם פשוט יושבים על כך הלבשה תחתונה למיטה, שלא לדבר על זה שם יש סקס. היא עושה כל כך הרבה נהלים לפני סקס איתך: מניקור, פדיקור, אפילציה, להרים קבוצה של תחתונים מצוינים יקר. איך זה לא היה מוזר, אבל אתה לא תהיה trite כאילו אתה יכול לשטוף הלבשה תחתונה למיטה? לא, נו הוא חוסר כבוד מוחלט!

היגיינה לא טובה

תקשיב, אלה הם אטרקטיביות, וכל זה, כמעט כל מעדיפים לא לשים לב אליהם, מחפש איזה שיטות קסום כדי למשוך את הגברת. לא צריך ללכת. רק תסתכל על ההיגיינה שלך. להרגיש את הריח ההפוך יוצא מבתי השחי?

אולי הגיע הזמן סוף סוף להתקלח. אין אישה לא, בסופו של דבר, תקבל הנאה מקיים יחסי מין עם אלה הריח רע לא מסתכל על טוהר של הגוף שלהם. לאותות עצירה של הנשים: ריח של זיעה, קרקפת שומנית, שאור. תאמין לי, מקלחת מתמדת, דאודורנט ובושם יכול לעבוד פלאים!

חוסר סבון ידיים בחדר האמבטיה 4

זה נראה, עם זה? כאשר הגברת נכנסת לחדר האמבטיה שלך, ותראה כי אין סבון יד, היא פוחדת מאיזו ידיים נגעת בגופה. לאחר היגיינה משחקת תפקיד עצום. זה יכול לבוא למסקנה שאתה די לא לשטוף את הידיים של שירותים, ולהרגיש סיבוב. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a8%d7%90%d7%a9%d7%95%d7%9f-%d7%9c%d7%a6%d7%99%d7%95%d7%9f/

אי אפשר להכחיש את העובדה העובדה שלא כל הגברים לשטוף את ידיו של המבט של האסלה.

בישראל אין מקום דעות קדומות, אם נדבר על התרגיל בסוכנות ליווי. גברים מקומיים בעלי הסטנדרטים המוסריים הגבוהים ביותר. בהחלט כולם מבינים, למעשה כי ליסר לא יותר מאשר הלקוח מלווה במקרה, שומר על הראיון ואת ליווי אישה VIP בכיתה ישמש סימן של מעמד ציבורי.

אבל אתה עושה לפחות הנראות כפי שאנו מבטאים כי הכללים של היגיינה אישית מעריכים בבית הזה. באופן טבעי, טוב גם יחיל סבון. זה לא קשה כמו שזה נראה. אני באמת רוצה להדגיש את העובדה שיש לך את זה בְּכָל פַּעַם.

חסיה של איברי המין הבעלים או התחת 5

חבר 'ה, אם אתה עושה את זה בזהירות ובלתי רגילה - זה נהדר. כמובן, כולנו יודעים היטב מה זה הכרחי להיות. אבל אם אתה לא מסתיר את הפעולות שלך, אתה לא מוצא שום דבר על שום דבר - הודעות רעות. עידון קטן צריך להיעשות: גבולות אלה חשובים במיוחד כדי לציית למערכת היחסים.

אז, כאן, לעתים קרובות גירוד במקום הסיבתי שלך יכול לגרום שותפים במוחו של החולים של האגודה. לדוגמה, היא יכולה לחשוב כך לחשוב שיש לך כמה זיהומים מין או איך אנשים רגילים להביע, רע היגיינה טובה.

לכן, אתה חייב להבין את החשיבות של ציות לכללים אלה. תן, רבים מהם יש משמעות משמעותית רק בתחילת היחסים יהיה טוב אם אתה זכרה את שמירת הכללים הפשוטים כל הזמן.

Просмотров: 407 | Добавил: chucksv57la | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar