22:57
תמונות חשפנות

המחקר של Royal Society Open Science מרחיב את הידע שלנו על המניעים האבולוציוניים של העדפות ההזדווגות האנושיות. הכותבים השתמשו בתמונות של עירום מבוימות של נשים ומתבגרות ודוגמניות עירומות למחצה בשילוב של צילומים מפורשים ולא מפורשים כדי להראות שגם כשירותה של נקבה לרבייה, כמו גם נכונותה לפרסם זמינות זו, יכולים לעמוד בבסיס השונות בהעדפה המינית . כיום, יש מספר הולך וגדל של תמונות המשותפות באתרי מדיה חברתית מתוך ציפייה שהן "יעשו לייק" או יצפו בהן.

פסקת מבוא:

בעולם המדיה החברתית של היום, יש מספר גדל והולך של תמונות עירום המשותפות באתרים כמו פייסבוק, אינסטגרם או אתרים אחרים מתוך ציפייה שהן יקבלו לייק או צפייה רבה. ב"עידן הדיגיטלי" יותר זוגות מתמיד נפרדים לאחר שהותקפו על ידי האקרים שחולקו תמונות אינטימיות ברחבי האינטרנט (Ashton 1990). טכניקות זיהוי פנים מאפשרות לאנשים לצלם תמונות עם מצלמה

עם הפופולריות של המדיה החברתית, היו מקרים רבים של תמונות עירום ששותפו ללא רשות באינטרנט. כיום ישנם חוקים ברוב המדינות המנסים להסדיר את אופן שיתוף הרשומות הללו באינטרנט. מקרים אלה חושפים כיצד חוויות מיניות אינטימיות אישיות של הסלבריטאים שלנו יכולות להיות יותר ממה שהציבור צריך לדעת עליהן.

השכיחות של פורנו נקמה וחוסר התחשבות בנשים שנפגעו הובילו לשינויים רבים בחוקים המגינים עליהן מפני הצגתם ושעתוקם של אחרים של התמונות המיניות הפרטיות שלהם ללא הסכמתם. ישנן יוזמות של ממשלות, קבוצות אקטיביזם ויחידים הפועלים יחד כדי להביא לשינוי מערכתי לעתיד שבו נשים לא ידאגו שהסודות האינטימיים ביותר שלהן יהיו ברחבי האינטרנט, כתוצאה בלתי נמנעת מחוסר הסכמה.

תמונות, בדרך כלל פרטיות או מסוכנות, מסתובבות בעיקר בחברה בפורמטים דיגיטליים, במיוחד בפלטפורמות שונות של מדיה חברתית. תמונות אלו נוצרות לרוב כביטוי למיניות. כאשר התמונות הללו מסתובבות ונצרכות, הן חושפות פרט אינטימי כלשהו על עצמן לאוכלוסיית משתמשי אינטרנט שעשויים לעזור למתן תוכן או לא.

ההשלכות הקשורות להחזקה והפצה של צילומי עירום התפתחו לצד הטכנולוגיה שדרכה הם התפשטו. עם המצאת הצילום הדיגיטלי והגלובליזציה של האינטרנט הגיעו סוגיות חדשות הקשורות לתפוצה והפצה של תמונות מסוג זה.

תמונות עירום בציורים.

במאה ה-21 הפך הצילום הדיגיטלי למדיום יציב לביטוי אמנותי. כשהיא פינתה את מקומו לדרכים חדשות של יצירתיות וייצוג, נוצרה מגמה מדאיגה שבה חובבים וגם אקסהיביציוניסטים השתמשו בטכנולוגיה זו כדי לפנק את רצונותיהם המציצניים. צילום עירום הפך לתופעה בכל הנוגע ללכידת גוף האדם, בעיקר בגלל שאמניו רוצים לתעד אמיתות אישיות על התמותה שלנו דרך בשר.

ציורים משנות ה-1800 מציגים לעתים קרובות דוגמניות עירומות ואילו אלו משנות ה-50 הוזמנו על ידי אספני אירוטיקה ששילמו לציירים ידועים כמו אדואר מאנה ווילהלם פון גלודן על תשומת הלב שלהם לפרטים (אסכולת גלסגו). בעוד שבמאות האחרונות יש דרישה עולמית לכלים שיכולים לעודד משוב על תוכן רלוונטי תוך ניהול שיחות מקוונות.

משתמשים נמצאים במרחק של מספר קליקים בודדים משיתוף מספר סוגי מדיה בדפי אינטרנט שהתגלו באמצעות מנועי חיפוש או ספריות קישורים אחרות והופכים למגן

יש אנשים שמצלמים תמונות עירום כחלק מהביטוי האמנותי שלהם ועושים זאת במרחבים לא ציבוריים - זה שונה מסוג הפרסונה שבה צילום עירום בפומבי היא האמנות והאקסהיביציוניזם שלהם. https://sensualtoi.com/region/Discreet-apartments-in-Karmiel.php

בתת-סעיף זה, אנו הולכים להבדיל בין סוג החשיפה לעיל לבין מה שאנשים אלה הפכו לקורבנות לו.

Просмотров: 79 | Добавил: chucksv57la | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar